2K Games oyunları, bir süreliğine indirimli fiyatlar ile satılıyor

2K Games oyunları, bir süreliğine indirimli fiyatlar ile satılıyor

Yalnızca oyunları değil, ek paketleri de oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Civilization 6 ve Mafia 3 gibi pek çok oyunun geliştiricisi olan 2K’ya ait oyunlar, kısa bir süreliğine indirimli fiyatlarla satılıyor. Playstore üzerinden faydalanabileceğiniz indirim, neredeyse bütün 2K Games oyunlarını kapsıyor. Kampanyaya dahil olan içeriklerin yalnızca oyunlar olmadığını, ek paketlerin de indirimli fiyatlarla satıldığını belirtelim.

2K Games

Oynadığınız pek çok oyunun geliştiricisi olan 2K Games, Civilization ve Mafia gibi serilere imzasını atan stüdyo olarak biliniyor. Sizlerin de böyle tanıyacağı 2K’nın pek çok oyunu Playstore üzerinde indirime girdi. Yazıyı yazdığımız sırada indirimden faydalanmak için yalnızca üç gününüz kaldığını hatırlatalım.

İndirimden hangi oyunları satın alabilirim diye düşünüyorsanız, sizlere birkaç tavsiye verelim. Spor, özellikle basketbol oyunlarını seviyorsanız 2K’nın NBA serisi sizin için vazgeçilmez demektir. NBA 2K18’i yalnıca 90 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Üstelik oyunun efsanevi sürümünün de 149 TL’ye satıldığını söyleyebiliriz.

Tercih ettiğiniz oyun türü genellikle strateji oluyorsa, sizin de indirimden alabileceğiniz pek çok oyun bulunuyor. Civilization serisi ve XCOM serisini rahatlıkla öne çıkan strateji serileri olarak tanımlayabiliriz. Her iki serinin de en güncel oyunlarının Playstore üzerinde indirimli olduğunu söyleyelim.

Playstore’un 2K Games indiriminden hangi oyunları satın alabilirim?

Satın alabileceğiniz oyunların hangileri olduğunu sizlere sıralarsak kampanya içinden seçim yapmanız daha kolay olacaktır. Dilerseniz hemen aşağıdan oyunları indirim dahilinde olan serilerin listesine göz atabilirsiniz. Buraya tıklayarak Playstore’daki resmi kampanya sayfasına ilerlemeniz de mümkün.

  • Sid Meier’s Civilization VI
  • Mafia III
  • NBA 2K18
  • WWE 2K18
  • XCOM 2
  • XCOM: Enemy Unknown
  • Borderlands serisi
  • BioShock serisi

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın