Türkiye

240 bin TL vererek iPhone X alabilirsiniz

240 bin TL vererek iPhone X alabilirsiniz

Akıllı telefonlar, akıllı insanlar için miydi?

Bugün yeni iPhone telefonlar duyurulacak ve bu duyuruların yanında bir de iPhone X olacak. Apple henüz resmi olarak iPhone X için ön siparişleri açmadı, en azından haberi yazdığımız şu sırada, fakat başka bir Apple anlaşmalı firma, yeni iPhone X telefonları için ön siparişi açtı. Bu firmadan 240 bin TL vererek iPhone X alabiliyorsunuz. Çünkü bu şirketin üreteceği telefon, direkt olarak altın olacak. Telefonun görselini sizler de hemen aşağıdan görebiliyorsunuz. Haberimizin devamından da bu 240 bin TL değerindeki telefonun detaylarına göz atabilirsiniz.

240 bin TL vererek iPhone X alabilirsiniz

Brikk şirketi tarafından üretilen bu telefon, 512 GB boyuta sahip ve telefonun kendisi, tamamen kalıp altından yapıldı. Fakat dilerseniz altın yerine Rose Gold veya Platin renk seçeneklerini de alabiliyorsunuz. Yine 512 GB olarak. Brikk, iPhone X telefonunun birçok farklı sürümünü üretiyor ve bu sürümlerin en ucuzu Mono olarak görünüyor. Bu sürümün fiyatı 7 bin dolar. Classic serisi ise 10 bin dolar ile başlıyor. Deluxe sürümü ise 12 bin dolar ile 21 bin dolar arasında değişen fiyat yelpazesine sahip. Son olarak, yukarıdan resmini görebileceğiniz Lux iPhone X Ingot 250 ise tam 70 bin dolara satılıyor. Yani Türk parası ise 240 bin TL civarı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın