Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.07.2020

PS5 zaten ülkemizde, artık çok fena fiyat etiketleri ile çıkış yapacak bir konsol bildiğiniz gibi. Peki, işi biraz daha abartık fiyatı uçurmaya ne dersiniz? Bir şirket, ilgilenen oyuncular için 24 ayar altın PS5 konsol sürümü çıkaracak. Bunun için ön kayıtlar başladı bile. Truly Exquisite isimli bu şirket, aynı zamanda başka cihazların da bu şekilde altın sürümlerini yapıyor ve satıyor.

altın ps5

Truly Exquisite şirketi 24 ayar altın PS5 için ön kayıtları açtı

Haberimizin konuğu olan Truly Exquisite isimli bu şirket, sadece 24 ayar altından yapmıyor konsolu. Siteleri üzerinde aynı zamanda konsolun platin ve 18 ayar rose gold sürümlerinden de bahsediliyor. Ayrıca, bu bahsini ettiğimiz altından PS5’in de dünya çapında sadece 100 adet bulunacak olması, ekstra bir detay. Eğer sizin de harcayacak cidden çok paranız varsa, göz gezdirebilirsiniz ama zaten konsolun çıkış fiyatları vergi indirimleri olsa bile cidden yüksek fiyatlarda olacağı için, bizim pek tercih edeceğimiz bir şey olmayacak.altın ps5

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.