Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Talha Şahin, Editör Yazım tarihi: 06.04.2019

2019 BAFTA oyun ödülleri, geçtiğimiz gece yapılan bir törenle sahiplerini buldu. Londra şehrinde yapılan ve YouTube üzerinden canlı yayımlanan tören, yaklaşık 3 saat sürdü. 2019 BAFTA oyun ödüllerini kutlamak için Steam, birçok aday oyunu indirime soktu. Birçok diyoruz, çünkü birkaç tane de olsa indirime girmeyen finalist oyunlar var. Bu indirim hem AAA, hem de bağımsız yapımlar türünde aday oyunları daha makul bir seviyeye çekti.

2019 BAFTA oyun ödülleri adayları Steam platformunda indirimde

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Assassin’s Creed Odyssey, Far Cry 5, Elite Dangerous gibi büyük yapımların yanında, Dead Cells, Minit, Return of the Obra Dinn, Celeste, Donut County, Reign: Game of Thrones gibi oyunlar da indirimde kendine yer bulmuş durumda. Beat Saber, Moss gibi oyunlarla VR platformu da unutulmamış ancak Beat Saber indirim almamış. Bu indirim süreci, 8 Nisan 2019 tarihine dek sürecek. Bu indirimler arasında, bazı oyunlar oldukça düşük indirim almış. Örneğin Dead Cells gibi bir oyun, %20 gibi bir indirim ile oyuncuları karşılamış.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.