2018 senesinde çıkacak Call of Duty için ilk bilgiler ortaya çıktı

2018 senesinde çıkacak Call of Duty için ilk bilgiler ortaya çıktı

Treyarch için bir ilk olacak.

Bu sene karşımıza Call of Duty: WWII çıkacak ama seri 2017 senesinde bitmeyecek tabii. 2018 senesinde ve devamında yeni oyunlar da göreceğiz. İşte geçen akşam da 2018 senesinde çıkacak olan Call of Duty hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Serinin yeni oyunu bildiğiniz üzere Treyarch tarafından geliştiriliyor, bahsettiğimiz ilk bilgiler de Treyarch ekibinin yeni iş ilanları ile ortaya çıktı. Treyarch şu an bir sistem tasarımcısı arıyor. Bu sistem tasarımcısı, geliştirilen oyunun savaş sistemi üzerinde çalışacak. Peki, bunun neresi bilgi? Hemen açıklayalım, Treyarch diyor ki, eğer bu pozisyonda çalışmak istiyorsanız modern askeri silahlar ve teknolojiler hakkında bilgilere sahip olmalısınız. Bu da demek oluyor ki, 2018 senesinde çıkacak olan Call of Duty, muhtemelen modern zamanda geçecek.

2018 senesinde çıkacak Call of Duty için ilk bilgiler ortaya çıktı

İşin en ilginç yanı ise, Treyarch ekibinin daha önce hiç modern zamanda geçen oyun yapmamış olması. Treyarch sadece geçmişte ve gelecekte geçen oyunlar yapmıştı. Eğer modern zamandan kasıt, günümüz, yakın gelecek veya yakın geçmişse, Treyarch için hoş bir deneyim olacaktır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın