2017’de çıkacak olan Call of Cthulhu için yeni ekran görüntüleri yayımlandı!

2017’de çıkacak olan Call of Cthulhu için yeni ekran görüntüleri yayımlandı!

Tekrardan Call of Cthulhu'nun karanlık dünyasına giriyoruz.

Focus Home Interactive‘in dağıtımını yaptığı, Cyanide Studios‘un geliştirdiği Call of Cthulhu için 2 adet yeni ekran görüntüsü yayımlandı. 2017‘de gelecek olan Call of Cthulhu, Unreal Engine 4 kullanıyor ve Chaosium tarafından geliştirilen masaüstü rol yapma oyunu Call of Cthulhu‘dan uyarlanıyor.

call of cthulhu

RPG ve araştırma oyunu olacak Call of Cthulhu, psikolojik korku ve gizlilik odaklı oynanış sunacak. Tanınmış bir artist ve ailesinin ölümü ardındaki gizemi çözmeye çalışacağımız oyun oldukça karanlık bir atmosfer içeriyor. Konsollar ve PC için 2017‘de çıkışını gerçekleştirecek oyunun yeni ekran görüntülerini aşağıda görebilirsiniz.

callofcthulhu-03 callofcthulhu-04

1920‘lerde özel dedektif Edward Price‘ı kontrol edeceğimiz oyunda, Boston şehrinin Darkwater Adası’na uğrayacağız. Yukarıdaki görüntülerde ada iskelesini ve araştırmaya geldiğimiz ölen Hawkings ailesinin mansiyon girişini görebiliyoruz. Beklenildiği gibi ürkütücü gözüken Call of Cthulhu‘da araştırmalarımız boyunca da daha korkutucu bir gerçek ile yüzleşeceğiz: Cthulhu uyanmaya hazırlanıyor. Oyun için ayrıca yayımlanmış diğer ekran görüntülerini aşağıda görebilirsiniz.

callofcthulhu-02 callofcthulhu-01

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın