Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/09/23/yeni-red-dead-redemption-2-videosu/
LeaderGamer , Popüler 23 Eylül 2017 14:00

Leadergamer, yeni yazarlar arıyor

Sizler de VG247 Türkiye veya Leadergamer’da çalışmak ister misiniz?


Video oyunları, diziler, filmler veya teknolojik cihazlar hakkında güncel haberler yazmak, oyunları incelemek ve özel içerikler üretmek sizlerin de hoşuna gidiyorsa, neden aramızda değilsiniz? Bu sorunun cevabını henüz bilmiyoruz ve bu yüzden, aramıza katılabilmeniz için sizlere bir fırsat sunuyoruz. Bu fırsatımız dahilinde, VG247 Türkiye veya Leadergamer kanallarından bir tanesinde yazar olarak görev alabilirsiniz. Peki, şartlarımız neler?

Leadergamer, yeni yazarlar arıyor

Başvuru şartımız pek yok. İnsan gibi insan, olgun yazarlar arıyoruz. Hiç deneyiminiz yokmuş, yaşınız 18’in altındaymış, önemli değil. İlgi alanlarınız üzerindeki bilginize güveniyorsanız, Türkçe yazım kurallarını adınız gibi biliyorsanız ve en önemlisi, İngilizce okuyup, anlayabiliyorsanız, hemen sizler de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurularınızı, kaan@leadergamer.com.tr adresine göndereceğiniz bir mail ile gerçekleştirebilirsiniz. Göndereceğiniz bu mailde, kendinizi çok uzatmadan tanıtmalısınız, ilgi alanlarınızı, çalışmak istediğiniz kategorileri belirtmelisiniz. Ayrıca, varsa deneyimlerinizden de bahsedebilirsiniz. Bu tanıtım yazınıza göre bizler, geri dönüş yapacağız sizlere ve yazar olabilme süreciniz birkaç minik test ardından başlamış olacak.

Görüşmek üzere!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör