Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/08/20/forza-motorsport-7-pistler-belli-oldu/

Fortnite

Yapımcı Epic Games
Dağıtımcı Epic Games
Tür
Çıkış Tarihi 25 Temmuz 2017
Fortnite 20 Ağustos 2017 12:32

Fortnite 1 milyon kullanıcıyı geçti ve Survival modu duyuruldu

Yeni Survival modu için belirtilen tarih çok yakın!


Fortnite için açılmış olan resmi Twitter hesabından, oyunun 1 milyon kullanıcıyı geçmiş olduğunu belirtilen, bunun için teşekkür edilen ve bir tarih ile beraber yeni bir oyun modu olan Survival duyuruldu. Açıkçasını sorarsanız, Fortnite‘ın 1 milyon kullanıcıyı geçmiş olması pek de şaşırtıcı gelmedi, zira mikro ödemeler ve konsollardaki 30 FPS mevzusunu bir yana koyduğumuzda, Fortnite gerçekten muhteşem, eğlenceli bir oyun tecrübesi sunuyor. Böylesi bir oynanış sunan oyun, zaten 1 milyon kullanıcıyı geçmeyi çoktan hak ediyordu.

Fortnite

Geliştirici ekip, Twitter üzerinden yaptıkları duyuruda, “İlk 1 milyon oyuncu için teşekkür ederiz! Duyduk ki Survival modunu istiyormuşsunuz. 29 Ağustos‘ta geliyor.” diyerek, yolda olan Survival modu güncellemesi için 29 Ağustos 2017 tarihini işaret etti. Fortnite bu başarısına devam ederse, daha nice 1 milyon oyuncular görecek gibi. Şimdi gözler, 29 Ağustos 2017 tarihinde gelecek olan Survival modunda.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör