Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/08/20/bioware-mass-effect-andromeda-guncelleme/

Dauntless

Yapımcı Phoenix Labs
Dağıtımcı Phoenix Labs
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Dauntless , Founder's Alpha 20 Ağustos 2017 20:15

Dauntless oyununun Founder’s Alpha aşaması oyuncularla buluştu

Dauntless en sonunda oyuncularla buluştu.


Uzun süredir takip ettiğimiz Dauntless‘in Founder’s Alpha aşaması en sonunda açıldı. Her ne kadar F2P kısaltması ile bilinen oynaması ücretsiz bir şekilde çıkacak olsa da, Dauntless‘in Founder’s Alpha aşamasına katılmak biraz tuzlu. Oyunun 1 Eylül 2017 tarihli kapalı beta aşamasından önce oyuna katılmak isteyen oyuncular da, ne yazık ki an itibariyle 80 dolarlık fiyat etiketine sahip olan bu tuzlu kısma girmek durumunda kalıyor.

Dauntless, Founder's Alpha

Oyunun ismini yaymak için, eğer Founder’s Alpha katılımcılarından biriyseniz, oyunun kapalı beta aşamasına aileniz veya dostunuz olan insanları davet edebiliyorsunuz. Dauntless‘in geliştirici ekibi olan Phoenix Labs, oyun içerisindeki yaratıkların sadece oyuncuları değil, aynı zamanda kendilerini de zorlayacak şekilde ayarlamaya çalıştıklarını dile getirdi. Yani, eğer aklınızda muhteşem ötesi av planları varsa, belki de aklınızdan geçenlerden bile çok daha öte bir seviyede savaşlar ile karşılaşacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör