Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/07/19/telltale-games-yeni-the-wolf-among-us/
Days Gone 19 Temmuz 2017 0:10

Days Gone, içerisinde birçok farklı dinamik olayı bulunduracak

Bend Studio, sadece bu dinamik olaylar için ayrı bir ekip oluşturdu. Bayağı sağlam olacak gibi Days Gone.


PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncularına özel olarak geliştirilen Days Gone, oldukça küçük bir ekip olan Bend Studio tarafından geliştiriliyor. Ekip, küçük olmasına rağmen Days Gone ile inanılmaz bir iş çıkartıyor gibi görünüyor. Evet, oyunun silah sistemi çok berbat görünüyor şimdilik ama oyun çıkana kadar geliştirilemeyecek bir şey değildir herhalde. Her neyse, zaten muhtemelen oyunun temel taşlarından bir tanesi de silahlar olmayacak. Çünkü, geliştirici ekip yaptığı yeni açıklamalarda, oyunun çok daha farklı bir yönde, ciddi bir şekilde geliştirildiğini belirtti. Bend Studio açıklamalarına göre oyun içerisinde birçok farklı dinamik olay bulunacak. Hatta bu sistem üzerinde çalışılması için Bend Studio içerisinde ayrı bir takım bile kuruldu!

Days Gone, içerisinde birçok farklı dinamik olayı bulunduracak

Days Gone geliştiricileri, “Evet, oyundaki her görevin amacı aynı olacak. Fakat Days Gone içerisinde birçok farklı sistem bulunuyor. Bu sistemler, onlara yaklaşma şeklinize göre çok büyük farklılıklar da gösterebiliyor. Mesela, yayımlanan E3 2017 videomuzdaki ip ile gerçekleşen saldırı, bu sistemlerin örneklerinden bir tanesi. Buna benzeyen ve benzemeyen, birçok farklı dinamik olay bulunuyor oyunun dünyasında. Stüdyomuz içerisinde, sadece bu olaylar ile uğraşan ayrı bir takım var. Dinamik olaylar, oyuncunun seviyesine göre, nerede olduğuna göre ve ne yaptığına göre değişecek ve işin içinde her zaman insanlar veya Freaker da olmayacak.” diyor bu konu hakkında.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör