Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/07/12/en-iyi-tomb-raider-oyunlari/
LeaderGamer , Popüler 12 Temmuz 2017 23:14

Leadergamer, yeni yazarlar arıyor

Sizler de VG247 Türkiye veya Leadergamer’da çalışmak ister misiniz?

Video oyunları, dizi, sinema veya teknoloji hakkında güncel haberler yazmak, oyunları incelemek ve özel içerikler üretmek, sizlerin de hoşuna gidiyorsa neden aramızda değilsiniz? Bu sorunun cevabını henüz bilmiyoruz ve bu yüzden, aramıza katılabilmeniz için sizlere bir fırsat sunuyoruz. Bu fırsatımız dahilinde, VG247 Türkiye veya Leadergamer kanallarından bir tanesinde yazar olarak görev alabilirsiniz. Peki, şartlarımız neler?

Leadergamer, yeni yazarlar arıyor

Başvuru şartımız pek yok. İnsan gibi insan, olgun yazarlar arıyoruz. Hiç deneyiminiz yokmuş, yaşınız 18’in altındaymış, önemli değil. İlgi alanlarınız üzerindeki bilginize güveniyorsanız, Türkçe yazım kurallarını adınız gibi biliyorsanız ve en önemlisi, İngilizce okuyup, anlayabiliyorsanız, hemen sizler de başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmadan önce söylemek isteriz ki; dizi, sinema ve teknoloji için başvuru yapacak olan yazarların tümü Leadergamer için değerlendirilecektir. Video oyunu yazarı olabilmek için yapacağınız başvurularda ise sizleri iki kanaldan bir tanesine yerleştireceğiz.

Başvurularınızı, [email protected] adresine göndereceğiniz bir mail ile gerçekleştirebilirsiniz. Göndereceğiniz bu mailde, çok uzatmadan kendinizi tanıtmalısınız, ilgi alanlarınızı, çalışmak istediğiniz kategorileri belirtmelisiniz. Ayrıca, varsa deneyimlerinizden de bahsedebilirsiniz. Bu tanıtım yazınıza göre bizler, geri dönüş yapacağız sizlere ve yazar olabilme süreciniz birkaç minik test ardından başlamış olacak.

Görüşmek üzere!

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör

Leadergamer Daily'ye abone olun. Günün en popüler 5 haberini, Türkiye saatiyle 20:00'da gönderelim.