Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/06/12/bioware-anthem-xbox-scorpio/
Life is Strange: Before The Storm 12 Haziran 2017 2:11

Life is Strange: Before The Storm duyuruldu

Kafalar karışmasın, Life is Strange için geliştirilen devam oyunu, Life is Strange: Before The Storm değil.


Şu an birçok oyuncu Life is Strange 2 için bekliyor olabilir. Bu devam oyunu, Dontnod Entertainment tarafından aktif olarak geliştiriliyor. Fakat bir de, başka bir Life is Strange oyunu var ortada. Bu oyun, ilk oyunun öncesini anlatıyordu. Hatta oyuna ait görselleri, geçen hafta da görmüştük. Başka bir geliştirici ekip tarafından geliştirilen, serinin ilk oyununun öncesini anlatan Life is Strange: Before The Storm, E3 2017 sırasında duyuruldu. İlginç bir şekilde Microsoft ekibinin sunumu sırasında duyurulan Life is Strange: Before The Storm, sadece 3 bölümden oluşan mini bir oyun olacak. Oyunun ilk bölümü de 31 Ağustos 2017 tarihinde piyasada olacak. Dilerseniz oyun için yayımlanan ilk videoya hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu oyunun, resmi olarak hangi platformlarda çıkacağını bilmiyoruz fakat Microsoft sunumu sırasında duyurulduğu için, Xbox One, Xbox One X ve PC platformları için bu oyunun çıkacağını söyleyebiliriz. Herhalde PlayStation 4 de unutulmayacaktır. Oyunun çıkacağı platformlar haricinde, fiyatı da henüz bilinmiyor. Oyun sadece 3 bölümden oluşacağı için, muhtemelen fiyatı da daha uygun olacaktır. Peki, siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Life is Strange: Before The Storm duyuruldu

Kaan GEZER Editör