Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/06/02/ilk-need-for-speed-payback-gorselleri/
Need for Speed Payback 2 Haziran 2017 16:02

Need for Speed Payback için çıkış tarihi verildi

Oyun, beklediğimiz bir tarihte geliyor.


Bugün ilk tanıtımı gerçekleştirilen Need for Speed Payback için çıkış tarihi verildi. Yapılan açıklamalara göre oyunumuz; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 10 Kasım 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Eğer Need for Speed Payback için şimdi ön sipariş verecek olursanız, Platinum Car Pack ek içeriğine sahip olabileceksiniz. Platinum Car Pack içerisinde Nissan 350Z 2008, Chevrolet Camaro SS 1967, Dodge Charger R/T 1969, Ford F-150 Raptor 2016 ve Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016 araçları bulunuyor. Eğer ön siparişinizi oyunun standart sürümü yerine, Deluxe Edition üzerinden verirseniz, oyunu erkenden de oynayabileceksiniz. Deluxe Edition aldığınız halde, oyunu oynamaya 7 Kasım 2017 tarihinde başlayacaksınız. Çıkış tarihi avantajı haricinde, oyun içi bazı ekstra bonuslara da sahip olacaksınız.

Need for Speed Payback için çıkış tarihi verildi

Eğer oyunu bu kadar erkenden oynamak size yetmiyorsa, EA Access ve Origin Access sayesinde 2 Kasım 2017 tarihinde oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Tabii bu şekilde, oyunu sınırsız bir şekilde sadece 10 saat oynayabiliyorsunuz.  EA Access ve Origin Access sistemlerinin mantığı da bu zaten. Sizlere Need for Speed Payback hakkında vereceğimiz bilgiler şimdilik bu kadardı. Fakat önümüzdeki günlerde, yepyeni bilgilerle de sizlerin karşısında olacağız. Haberimizin sonundaki videoya da göz atmayı sakın unutmayın!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör