Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/04/24/star-wars-battlefront-ii-deluxe-edition-icerigi/
Friday the 13th: The Game 24 Nisan 2017 9:57

Friday the 13th: The Game için çıkış tarihi verildi

Ayrıca bir de kötü haberimiz var oyunun senaryo modu hakkında.


Birkaç ertelenme haberi ardından, Friday the 13th: The Game için sonunda çıkış tarihi verildi. Gun Media ve IllFonic cephelerinden gelen açıklamaya göre bu oyun, 26 Mayıs 2017 tarihinde piyasaya çıkacak. Unreal Engine 4 ile geliştirilen bu oyun, çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yapacak. Geliştirici ve yayıncı ekip, oyunun çıkış tarihini kutlamak için bir de video yayımladı. Oldukça aksiyonlu bu çıkış tarihi açıklaması videosuna hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tabii ki tüm haberimiz, yaşanan olumlu gelişmelerden ibaret değil. Ne yazık ki olumsuz gelişmeler de var. Mesela, oyunun senaryo modu ne yazık ki yaz aylarına kadar çıkışını yapamayacak. Yani, oyun 26 Mayıs 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirdiği zaman sadece çoklu oyuncu modu olacak. Senaryo modu için ise herhangi bir net çıkış tarihi verilmedi ne yazık ki. Senaryo modu ise ikiye ayrılacak. Bunlardan ilki, Friday the 13th: The Game ile serinin köklerini bizlere gösterecek olan bir mod. Bu modda Jason olarak oynuyoruz ve belli görevleri yapıyoruz. Diğer senaryo modu ise pek senaryo modu gibi değil aslında. Çünkü o modda botlara karşı oynuyoruz. Fakat dediğimiz gibi, bu iki mini mod da, yaza kadar çıkmayacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Friday the 13th: The Game için çıkış tarihi verildi

Kaan GEZER Editör