Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/04/12/yeni-gta-online-hilesi/
The Avengers Project , Wolverine 12 Nisan 2017 11:26

The Avengers Project ile bir Wolverine rolü gözüktü

Bu Wolverine rolü, Deus Ex sanatçısına ait.


Square Enix, Eidos Montreal ve Crystal Dynamics iş birliğinde geliştirilen The Avengers Project hakkında şu an çok az şey biliyoruz. Oyunun 2018 senesinde çıkacağını biliyoruz ve bunun haricinde geriye kalan bilgiler oldukça gereksiz. Fakat bugün, bu yeni oyun hakkında yeni bir bilgi öğrenmiş olabiliriz. Bir ses sanatçısı olan Elias Toufexis, Instagram üzerinden bir paylaşım yaptı ve bu paylaşıma bakacak olursak; Elias Toufexis, The Avengers Project içerisinde Wolverine rolüne sahip olacak. Peki, kimdir bu Elias Toufexis?

The Avengers Project ile bir Wolverine rolü gözüktü

Elias Toufexis, Deus Ex ana karakteri olan Adam Jensen’a ses veren sanatçı. Yani oyun dünyasındaki rolü oldukça büyük ve kendisi oldukça yetenekli. İşte bu sanatçı, sizlerin de aşağıdan görebileceğiniz bir Instagram görseli paylaştı ve bu görselde, kendisi bir Wolverine pozu vermiş durumda. Fakat tabii kendisinin Wolverine olduğunu gösteren en büyük kanıt bu değil. Eğer eline bakarsanız, en önemli Wolverine kanıtını görebilirsiniz efendim.

Şu an konu hakkında hiçbir resmi açıklama bulunmuyor. Öyle ki, The Avengers Project içerisinde bu karakterin olup, olmayacağını bile tam olarak bilmiyoruz. Fakat yayımlanan bu görsele bakacak olursak, bu ses sanatçısının da The Avengers Project geliştiricileri ile çalıştığını göz önünde bulunduracak olursak; Deus Ex ses sanatçısının, The Avengers Project içerisinde bahsi geçen role sahip olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Peki, tüm bu konular hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör