Menü
https://leadergamer.com.tr/2016/10/17/yeni-red-dead-duyurusu-yolda/

Battlefield 1

Yapımcı DICE
Dağıtımcı EA
Tür
Çıkış Tarihi 21 Ekim 2016
Battlefield 1 17 Ekim 2016 20:01

İlk Battlefield 1 inceleme puanları ortaya çıktı

Oyun dünyası tarafından oldukça beğenilmiş.

13 Ekim 2016 tarihinde, EA Access ve Origin Access üyeleri için erişime açılan Battlefield 1; Deluxe Edition sahipleri için de çıkış yaptı. Asıl çıkış tarihi 21 Ekim 2016 olan oyunun incelemeleri ise şimdiden paylaşılmaya başlandı. Leadergamer olarak eleştirilerimizi ve görüşlerimizi sizlere ilettiğimiz oyunun inceleme yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. EA DICE’ın en iyi Battlefield oyunu olarak tanıtmasının haklı bir yönü bulunduğunu böylece görmüş olduk. Oyun dünyasında söz sahibi olan bütün çevreler, Battlefield 1’in gerçekten kaliteli olduğu yönünde kanaat getirmiş. Hemen aşağıdaki inceleme notlarından da göz atabileceğiniz gibi, oyun bir hayli yüksek puanlara sahip.

Battlefield 1

Leadergamer – 8
The Sixth Axis – 8
GamingTrend – 9.5
Polygon – 9
Time – 4.5/5
God is a Geek – 10
Game Revolution – 4.5/5
Digital Spy – 4.5/5
Xbox Achievements – 9
GameSpot – 9
MeriStation – 8.8
Forbes – 8
Metro – 8
GamesRadar+ – 4
Hardcore Gamer – 4/5

Göz atabileceğiniz Battlefield 1 Rehberlerimiz

  • Battlefield 1 hakkında bilgi almak istiyor, kendinize bir yol gösterici arıyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Açık beta testinde bulunan silahların en güçlüleri hangileri öğrenmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zırhlı Tren ile oyunun gidişatını değiştirmek ve takımınıza yardımcı olmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Her bir künyeyi nasıl kazanacağınızı merak ediyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Madalyalar hakkında bilgi almak ve nasıl kazanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Süvari sınıfını en iyi nasıl oynayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Haritaları en iyi şekilde kullanmak ve en iyi stratejiyi geliştirmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Oyunu herkesten önce oynamak ve ilk deneyimleyenlerin arasına katılmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Osmanlı İmparatorluğu’nun yer aldığı haritaları detaylıca öğrenmek ve bilgilenmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
Yaşar Baturalp Editör

Leadergamer Daily'ye abone olun. Günün en popüler 5 haberini, Türkiye saatiyle 20:00'da gönderelim.