Menü
https://leadergamer.com.tr/2016/10/10/mafia-3-harita-buyuklugu/

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration dosya boyutu belli oldu

PlayStation 4’ünüzde yeterli boş alan var mı?


En kaliteli oyunların en yüksek dosya boyutlarına sahip olduklarına dair algı, genellikle doğru çıkıyor. Geçtiğimiz sene Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için piyasaya çıkan Rise of the Tomb Raider; hepimizin beğenisini kazanmayı başarmıştı. PlayStation 4’ün yanında PlayStation 4 Pro ve PlayStation VR’ı da destekleyecek olan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration’ın dosya boyutu ortaya çıktı.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

11 Ekim 2016 tarihinde çıkış yapacak olan oyun, neredeyse tam bir yılın ardından PlayStation ailesiyle de buluşacak. “Blood Ties” adlı yepyeni bir hikaye genişlemesiyle Lara’nın çocukluğunu geçirdiği evi ziyaret etme ve yeni maceralara atılma fırsatını yakalayacaksınız. Yeni bir zorluk seviyesiyle birlikte, PlayStation VR desteği de siz değerli oyunculara sunulacak. PlayStation 4 Pro’da 4K çözünürlükte çalışacağını da unutmamak gerek.

Sistemindeki boş alanı şimdiden ayarlamak isteyen oyunculara ise bekledikleri haberi verelim. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration’ın PlayStation 4 dosya boyutu tamı tamına 32.59 GB olacak. Tanıtım videolarında görüldüğü kadar iyileştirilmiş bir oyun bizleri bekliyorsa, bu gereksinim kabul edilebilir seviyede duruyor. Sizler de oyunun dosya boyutu hakkındaki görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Yaşar Baturalp Editör