Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Uçaktaki 200 kişiye ücretsiz Samsung Galaxy Note 8 verildi

Uçaktaki 200 kişiye ücretsiz Samsung Galaxy Note 8 verildi

Samsung Galaxy Note 7 uçaklara alınmıyordu. Samsung Galaxy Note 8 ise uçaklarda ücretsiz olarak verildi.

Geçtiğimiz seneler Samsung adına oldukça zor geçiyordu çünkü Samsung Galaxy Note 7 tam bir hayal kırıklığı olmuştu. Bu telefonlar adeta bir bomba şeklinde görünüyordu, durduk durmadık yere patlıyorlardı. Patlamıyorlarsa da yanıyorlardı. Sonucunda ise bu telefonlar önce birçok alanda yasaklandı, sonra da Samsung tarafından satıştan kaldırıldı. Fakat, görülen o ki şirket, Samsung Galaxy Note 8 ile kendilerine oldukça güveniyor. Çünkü Samsung, 200 kişilik bir uçakta herkese ücretsiz bir şekilde Samsung Galaxy Note 8 dağıttı.

Uçaktaki 200 kişiye ücretsiz Samsung Galaxy Note 8 verildi

İspanya’da La Coruña’dan Madrid Barajas’a giden IB 0513 numaralı Iberia Airlines uçuşu sırasında dağıtılan bu telefonlar ardından hemen yukarıdan görebileceğiniz fotoğraf da çekildi. Bahsetmiş olduğumuz bu durum ne yazık ki global bir boyuta sahip değil. Etkinlik sadece Samsung İspanya tarafından tek bir uçuş seferi için düzenlendi. Yani, bedavadan Samsung Galaxy Note 8 alacağım diye kendinize en ucuz uçak biletlerinden almaya çalışmayınız. Muhtemelen işe yaramayacaktır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın