Menü
https://leadergamer.com.tr/steam-arayuzu-degisiklikleri-geliyor/
Assassin's Creed: Origins 7 Temmuz 2017 11:52

20 dakikalık Assassin’s Creed Origins oynanış videosu yayımlandı

Assassin’s Creed Origins videosu, Xbox One X üzerinden oynandı ve 4K/60 FPS şeklinde paylaşıldı.


GAME isimli YouTube kanalı üzerinden, Assassin’s Creed Origins için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Oyunun E3 2017 alfa demosuna ait olan bu oynanış görüntülerinde, oyunu dinamik bir çözünürlülük ile, 4K olarak görüyoruz. Oyun, tabii ki Xbox One X üzerinde, 30 FPS olarak oynanıyor fakat yayımlanan video, YouTube üzerine 60 FPS olarak aktarılabiliyor. Yani, bu noktada oyuncuların kafası karışmasın. Assassin’s Creed Origins, PlayStation 4 ve Xbox One ailelerinde 30 FPS olmaya devam edecek. Bahsettiğimiz bu videoya, sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

20 dakikalık Assassin's Creed Origins oynanış videosu yayımlandı

Assassin’s Creed Origins çıkışına çok kısa bir süre kala, oyun hakkında bilgiler edinmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde, oyun içerisinde hayvan evcilleştirebileceğimizi öğrenmiştik. Tabii bu evcilleştirme, oyun içindeki bazı yetenekler ile gerçekleşecekti. Bugün ise, o yetenekler hakkında yeni bilgilere sahip olduk. Oyunun yönetmeninden gelen açıklamaya göre, Assassin’s Creed Origins içinde bulunan yetenek ağacındaki tüm yetenekleri, açabileceğiz. Tabii bunu yapabilmemiz için bayağı bir zaman harcamamız gerekecek. En azından, oyunun geliştiricileri, bu şekilde söylüyor.

Tüm bunların haricinde, resmi olarak ilk kez E3 2017 sırasında gösterilen Assassin’s Creed Origins, seriyi yavaş yavaş bir rol yapma oyununa döndürüyor. Açık dünya temeline sahip, aksiyon-RYO tipine yavaş yavaş dönen bu seri, dediğimiz gibi en büyük etkiyi Assassin’s Creed Origins yapıtından alacak gibi. Bunu nereden mi biliyoruz? Çünkü oyunun yönetmeni olan ve ayrıca oyunun E3 2017 sunumunu gerçekleştiren Ashraf Ismail, Twitter üzerinden birkaç oyuncunun sorusunu cevapladı ve bu cevaplarla birlikte öğrenmiş olduk ki, oyun içerisinde  hayvan evcilleştirme bulunacak, seviye sınırı 40 olacak ve istersek oyundaki nişan alma hassaslığını değiştirebileceğiz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, en iyi Call of Duty oyunları yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör