2 TB’lık Xbox One S’in 2 Ağustos 2016’da çıkacağı iddia edildi!

2 TB’lık Xbox One S’in 2 Ağustos 2016’da çıkacağı iddia edildi!

Xbox One S ile buluşmamıza çok az kaldı.

Microsoft’un E3 2016’da duyurulan yeni konsolu Xbox One S, %40 daha az yer kaplaması, fiyatı ve özellikleriyle oldukça beğenilmişti. Yapılan açıklamada ise çıkış tarihi Ağustos 2016 olarak gösterilmişti. Ayrıca, yeni Xbox One’ın 2 TB’lık versiyonunun 399 dolardan çıkacak olması da yüzümüzü güldüren bir başka detaydı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

xbox-one-s-3

Bu sabahsa Amazon İspanya, konsolun çıkış tarihi olarak 2 Ağustos 2016’yı belirledi ve hepimizde heyecan yarattı. Açıkçası 2 Ağustos 2016 mantıklı bir tarih gibi görünse de bu kadar kısa süre kalmışken açıklama yapmamış olmaları şüphe uyandırıcı cinsten. Bu arada Amazon Amerika ve İngiltere’de bu çıkış tarihi 31 Ağustos 2016 olarak belirlenmiş durumda. Yine de çıkış tarihi netleşene kadar fazla heyecanlanmamak yerinde bir hareket olur.

Xbox-One-S-release-635x289

Bir diğer yeni haberse, güvenilir bir kaynak olan Ekim adlı Twitter kullanıcısı tarafından verildi. Ekim’in söylediğine göre bir kaç ay içinde, muhtemelen güz döneminde, 1 TB kapasiteli bir Halo 5 Xbox One S paketi göreceğiz. Muhtemelen güz aylarında göreceğimiz bu paketin 500 GB’lık versiyonunun çıkacağına dair iddialar da mevcut. Aynı zamanda Ekim’in paketin resmini paylaştığı gönderiyi de aşağıda bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.