12 dakikalık Darksiders III oynanış videosu yayımlandı

12 dakikalık Darksiders III oynanış videosu yayımlandı

Oyun oldukça güzel görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Darksiders III için 12 dakikalık bir oynanış videosu, IGN tarafından yayımlandı. THQ Nordic ve Gunfire Games iş birliğinde piyasaya sürülmeye hazırlanan bu oyunun görüntüleri, henüz oyunun erken bir sürecine ait. Yani oyun çıktığı zaman bu şekilde görünmeyebilir. En azından birkaç küçük farklılık bulunabilir. Peki, oyun ne zaman çıkacak? Daha önce de yapılan açıklamalara göre Darksiders 3, çıkışını 2018 senesinde; PC, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için gerçekleştirecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Kıyamet sonrası temalı bir açık dünyaya sahip olacak olan Darksiders 3 yapıtında, FURY isimli bir büyücüyü kontrol edeceğiz. FURY, bu oyunda kendi yeteneklerini kullanarak, iyi ile kötünün dengesini sağlamaya çalışacak dünyada. FURY karakteri, büyüleri sayesinde kendisine farklı silahlar ve farklı görünümler verebiliyor. Darksiders II ile aynı zamanda geçecek olan bu oyun, 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Eğer dilerseniz, oyunun ilk görsellerine de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz. Fakat daha önceden, sızıntı haberimizdeki görsellere baktıysanız, kendinizi yormanıza gerek yok çünkü resmi duyuruda da aynı görseller kullanıldı. Yani, ortada yeni bir şey yok efendim.

12 dakikalık Darksiders III Darksiders 3

Darksiders 3 Resmi Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100, veya daha iyisi
  • Hafıza: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: En Yeni Shader Model 5 Ekran Kartı – 2 GB VRAM ile
  • DirectX: Version 11
  • Boş Alan: 15 GB
  • Ek Notlar: Sistem gereksinimleri, çıkış tarihine doğru değişebilir!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.