12 bin dolardan fazla ödül havuzuna sahip PlayerUnknown’s Battleground turnuvası başlıyor

12 bin dolardan fazla ödül havuzuna sahip PlayerUnknown’s Battleground turnuvası başlıyor

HP Omen GeForce GTX dizüstü oyuncu bilgisayarı da turnuvanın ödülü.

NVIDIA ekibin HP Omen işbirliğiyle gerçekleştirdiği GEFORCE CUP, 2018 senesine heyecan verici bir başlangıç yapmak isteyen oyuncuların katılımını bekliyor. Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerindeki oyuncuların bir araya gelerek yarışacağı PlayerUnknown’s Battleground GeForce (PUBG) turnuvası, bölge ve katılan oyuncu sayısı ile ödül miktarı açısından düzenlenecek en büyük organizasyon olacak.

PUBG

Kendi bölgesinin dışından takımlarla yarışarak, yeteneklerini ve deneyimlerini artırma şansına sahip olmak isteyen tüm oyuncular turnuvaya ücretsiz olarak katılabiliyor. Yarışmanın 11 Ocak 2018 tarihinde, Perşembe günü açılan kayıtları, 17 Ocak 2018 tarihinde, Çarşamba günü sona erecek. Çevrim içi elemeler 18 Ocak 2018 ile 25 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. En iyi 4 takımın 12 bin dolarlık ödül havuzunu paylaşacağı finaller ise 26 Ocak 2018 tarihinde, Cuma günü düzenlenecek. Nakit ödül havuzunun yanında En Değerli Oyuncu’ya (MVP) bir HP Omen GeForce GTX dizüstü oyuncu bilgisayarı hediye edilecek.

PUBG için Game Ready

NVIDIA tüm oyunculara, optimizasyonların yanında en hızlı ve en iyi deneyimi sağlayan ayarlar için GeForce Experience’daki Sürücüler sekmesinden veya internet sitesinden yeni Game Ready sürücüsünü yüklemelerini öneriyor. Ayrıca sürükleyici bir deneyim için, oyunun Omen GeForce GTX 10 serisi oyun dizüstü bilgisayarında ya da PC’lerinde oynanması tavsiye ediliyor. Omen GeForce GTX 10 serisi dizüstü bilgisayar ve PC’ler, ShadowPlay Highlights, ShadowPlay, HBAO+ ambient occlusion shadowing özelliklerini destekliyor. Game Ready sürücüleri, PUBG ve diğer oyunlar için gerekli optimizasyonları yapmaya ve deneyimi geliştirmeye devam ediyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın