11 MAYIS’TA, SKATE 3 İLE BİR ARAYA GELİN VE KAYMAYA BAŞLAYIN

11 MAYIS’TA, SKATE 3 İLE BİR ARAYA GELİN VE KAYMAYA BAŞLAYIN

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İşbirliğine Dayanan Kaykay Oyunu, Oyuncuları Gerçek Bir Kaykay Cennetine Götürüyor

Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) stüdyosu olan Black Box bugün ödüllü serinin en yeni oyunu olan SKATE™ 3’ün 11 Mayıs 2010’da Kuzey Amerika, 14 Mayıs 2010’da tüm dünyada piyasada olacağını duyurdu. Kaykay deneyimini yeniden tanımlayan SKATE 3, oyuncuların hem offline, hem de işbirliği için takımlar oluşturarak yeni mücadelelere katılmalarını ve diğer takımlara karşı yarışmalarını sağlıyor.

“Skate serisine başladığımızdan beri, gerek yapılan hareketlerin verdiği hislerle, gerek arkadaşlarınızla takılıp dolaşma imkanıyla kaykay dünyasının gerçek özünü yakalamayı başardık,” diyor Kıdemli yapımcı Jason DeLong. “Bize göre SKATE 3 bu çabanın bir meyvesi – şimdiye kadar gördüğünüz en erişilebilir ve en sosyal kaykay deneyimi.”

Yeni Kaykay Okulunda Koç Frank yeni oyunculara kaykay dünyasının temellerini öğreterek, takımları ile birlikte sokaklara çıkmadan önce yeteneklerini geliştirmelerini sağlayacak. Tecrübeli oyuncular ise bir yandan oyuna ısınırken, bir yandan da SKATE 3’ün sunduğu yeni hareketleri öğrenecekler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyuncular yeni Port Caverton şehrinde profesyonellerle birlikte sokaklara çıkabilecekler – bu şehir eşsiz bölgeleri, kaykay park ve parkurları ile tam bir kaykay cenneti. Yaratıcı ruha sahip oyuncular Kaykay Parkı editörü sayesinde hayallerindeki plazayı veya rampa cümbüşünü tasarlayabilecekler, Nesne Yerleştirici ile Port Caverton’un çehresini diledikleri gibi değiştirebilecekler. SKATE 3 ayrıca oyunculara kendi kaykay parklarını, videolarını ve fotoğraflarını yaratıp, konsollarından yükleyerek veya doğrudan Skate web sayfasından indirme yoluyla arkadaşlarıyla paylaşma imkanı da veriyor.

SKATE 3, Thrasher Skater of the Year galipleri de dahil olmak üzere dünyanın en ünlü kaykaycılarından bazılarını da bünyesinde barındırıyor.

Andrew Reynolds    John Cardiel
Benny Fairfax    John Rattray
Braydon Szafranski    Josh Kalis
Chris Cole    Lizard King
Chris Haslam    Lucas Puig
Colin McKay    Mark Appleyard
Dan Drehobl    Mike Carroll
Danny Way    P.J. Ladd
Darren Navarrette    Pat Duffy
Dennis Busenitz    Ray Barbee
Eric Koston    Rob Dyrdek
Jason Dill    Ryan Gallant
Jason Lee (as Coach Frank)    Ryan Smith
Jerry Hsu    Terry Kennedy
Joey Brezinski

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Aralgame.com

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.