11 dakikalık Assassin’s Creed Odyssey oynanış videosu yayımlandı

11 dakikalık Assassin’s Creed Odyssey oynanış videosu yayımlandı

11 dakikalık Assassin’s Creed Odyssey oynanış görüntülerine ne dersiniz?

Merakla beklediğimizi söyleyebileceğimiz yapımlardan biri için IGN tarafından 11 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı. Hemen aşağıda sizleri bekleyen video bizlere 11 dakika gibi uzun denilebilecek bir süre için Assassin’s Creed Odyssey oynanış görüntülerini gösteriyor. Fakat paylaşılan Assassin’s Creed Odyssey oynanış videosu hakkında, videoyu izlemeden önce bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz birkaç şey var, siz videoyu izlerken ondan da bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İşte karşınızda Assassin’s Creed Odyssey oynanış görüntüleri

Sizlerle paylaşmış olduğumuz görüntüler elbette Assassin’s Creed Odyssey oynanış görüntülerinin ta kendisi. Fakat, videonun hemen sağ altında da özellikle belirtilmiş olduğu gibi, gösterilen görüntüler oyunun geliştirme aşamasındaki halinden alınmış bulunuyor. Bu da demek oluyor ki, oyunun son sürümünde karşılaşacağımız üründe birtakım değişiklikler görmek mümkün. Elbette çok büyük değişiklikler beklemiyoruz ama ufak tefek de olsa birtakım değişiklikler göreceğiz muhtemelen.

Assassin’s Creed Odyssey oynanış açısından bizlere serinin bir önceki oyununa göre çok daha farklı şeyler sunmayı hedefliyor. Assassin’s Creed Origins biraz daha RPG odaklı bir yapım olmuştu fakat Assassin’s Creed Odyssey oynanış itibari ile birkaç önemli unsuru da içerisinde bizler için barındıracak. Verilen bilgilere göre oyun içerisinde almış olduğumuz kararlar oyunu etkileyecek. Bu da, oyunun tekrar oynanabilirliğine büyük bir artı olarak gösterilebilir. Son olarak da, Assassin’s Creed Odyssey ile çok daha yakından tanışacağımız günün 5 Ekim 2018 olduğunu hatırlatmakta fayda var.


Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.