10K çözünürlükte, 60 FPS ile Grand Theft Auto V oynandı

10K çözünürlükte, 60 FPS ile Grand Theft Auto V oynandı

İki adet NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ile.

PC platformunun en popüler oyunlarından bir tanesi olan Grand Theft Auto V, günümüzde bile birçok ekran kartını test ederken kullanılan performans oyunlarından bir tanesi. Tabii durum böyle olunca bazı zengin oyuncular da bu oyunla yeni deneyler yapmaya bayılıyor. Bu yeni deneylerin en yenisi ise oyunu 10K çözünürlükte açmak oldu. DudeRandom84 isimli bir YouTube içerik üreticisi, GTA 5 oyununu 10K çözünürlükte, 60 FPS değerlerinde oynatmayı başardı. DudeRandom84 bu performansta oyunu çalıştırırken de 2 adet NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti kullandı. Dilerseniz bu görüntülere haberimizin en sonundan sizler de göz atabilirsiniz.

GTA 5

Ne yazık ki Grand Theft Auto V, 10K çözünürlükte ultra ayarlarda çalıştırılamadı. Bahsettiğimiz YouTube içerik üreticisi, oyuna oldukça özel bir grafik ayarı çekti. Bu grafik ayarlarında kendisi kesinlikle gelişmiş, detaylı ayarlar kullanmadı. Geriye kalan temel ayarlar da yüksek ile normal arasında değişti. Zaten ultra ayarlar ile 10K çözünürlükte, stabil 60 FPS değerine sahip bir GTA 5 nasıl görebiliriz, bizim hayal gücümüz şu an yetmiyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın