1000 Dolar değerindeki PlayerUnknown’s Battlegrounds bandanası ile tanışın

1000 Dolar değerindeki PlayerUnknown’s Battlegrounds bandanası ile tanışın

Kim böyle bir bandanaya 1000 Dolar verir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam üzerinde piyasaya sürüldüğü zaman bazı ön sipariş bonusları ile karşımıza çıktı. Bu ön sipariş bonuslarından bir tanesi de, kırmızı renkli, basit bir bandana idi. Tabii bu bandana, sadece ön sipariş veren oyunculara özel olunca, tasarımını ne kadar sıradan olursa olsun, daha değerli oluyor. Öyle ki, PUBG oyununa ön sipariş verip, bu bandanaya sahip olan oyunculardan bir tanesi, geride bıraktığımız yaz aylarının başında bu bandanayı 200 Dolar gibi bir fiyata satmıştı. Bu fiyat, geçen ay yükseldi ve 700 Dolar ile bir satış gerçekleştirildi. Geçtiğimiz günlerde ise bu aynı bandana, 1000 Dolar fiyat etiketi ile satıldı. Tam net olmak gerekirse, 1,015 Dolar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG

Yukarıda görselini de görebileceğiniz bu PlayerUnknown’s Battlegrounds bandanasının Steam Pazarı üzerindeki fiyatı şu an 950 Dolar ile 980 Dolar arasında değişiyor ve 8000 ile 9000 arasında bir stok bulunuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde bu bandananın fiyatını daha da yüksekte görebilecek miyiz? Yoksa fiyatlar normale mi dönecek PUBG pazarında?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.