Menü
https://leadergamer.com.tr/google-apple-3-milyar-dolar/
Playstation Plus , PS Plus 15 Ağustos 2017 11:19

1 yıllık PlayStation Plus alana, 3 aylık PlayStation Plus bedava

12 aylık PlayStation Plus ücretine, 15 ay boyunca PlayStation Plus deneyimi yaşayabilirsiniz.


Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE), Oyuncuların PlayStation Store’dan 12 aylık üyelik satın alarak PlayStation Plus’ı 15 ay boyunca kullanabileceklerini açıkladı. PlayStation Plus’ın 12 aylık üyelik için şu anki yıllık ücreti 149,99 TL’dir. Teklif, mevcut PS Plus üyeleri dahil tüm oyunculara açıktır ve 29 Ağustos Salı günü saat 12:00’a (TSİ) kadar yalnızca PlayStation Store’da geçerlidir. PlayStation Plus üyeliğine sahip kullanıcılar PlayStation 4 çevrim içi çoklu oyuncu oyun deneyiminden, her ay ücretsiz verilen iki PlayStation 4 oyunu fırsatından, 25 Ekim’e kadar yeni PlayLink sosyal parti oyunu That’s You!‘yu bonus oyun olarak kazanma fırsatından, özel indirimlerden ve oyun kayıtları için 10 GB bulut depolama alanı avantajından yararlanabilir. PS Plus tüm dünyada 26,4 milyondan fazla ücretli üyeye sahiptir.

PS Plus

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör